Papildoma informacija
| Svoris | 175 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1670 × 625 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 625 |
| Gylis, mm | 830 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU Nova 1580 su persipylimu balta spalva
Akmens masės vonia BLU Mira 1400 su integruotu persipylimu, balta spalva
2480,00 € Original price was: 2480,00 €.2336,53 €Current price is: 2336,53 €.
| Svoris | 175 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1670 × 625 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 625 |
| Gylis, mm | 830 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 175 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1670 × 625 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 625 |
| Gylis, mm | 830 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
22,86 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
55,53 €