Ideal Standard Dea K8721V3 laisvai pastatoma akrilinė vonia 180×80 cm, juodos matinės spalvos
- Click-Clack nuotekų vožtuvas
- Spalva:vidus matinė balta, o išorė – matinė juoda;
- Montavimo tipas: laisvai pastatoma;
- Medžiaga – akrilas;
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Laisvai statoma akrilinė vonia Ideal Standard Dea Duo 170x75cm, su click-clack vožtuvu, vidus baltas/išorė matinė juoda
Prie sienos statoma akrilinė vonia Ideal Standard Dea Duo 180x80cm, su Click-Clack vožtuvubalta
3690,50 € Original price was: 3690,50 €.3184,20 €Current price is: 3184,20 €.
| Svoris | 66 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
Ideal Standard Dea K8721V3 laisvai pastatoma akrilinė vonia 180×80 cm, juodos matinės spalvos
| Svoris | 66 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
44,76 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
99,49 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
