Papildoma informacija
| Svoris | 0,685 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 85 × 60 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 60 |
| Gylis, mm | 135 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Montavimo tipas | – |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Vonios krašto maišytuvo montavimo dėžė, 3 dalių
Potinkinė termostatinė dušo sistema ( termostat. maišytuvas, stacionari dušo galva 300mm, rankinis dušas), juoda spalva
62,67 € Original price was: 62,67 €.52,83 €Current price is: 52,83 €.
| Svoris | 0,685 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 85 × 60 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 60 |
| Gylis, mm | 135 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Montavimo tipas | – |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,685 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 85 × 60 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 60 |
| Gylis, mm | 135 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Montavimo tipas | – |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
99,49 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
34,53 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
116,35 €