Krosnelė pagaminta iš 2-4 mm storio plieno su šamotu dengta degimo kamera.
Krosnelės korpusas juodas.
Ypatumai:
• antrinio oro padavimas neleidžiantis greitai užsiteršti stiklui;
• stiklo kraštai tonuoti juoda spalva;
• dūmtraukis jungiamas viršuje arba krosnelės gale;
• degimo kamera išklota šamoto plytomis, kurios saugo ją nuo tiesioginės ugnies;
• reguliuojama galia: 3.9-10,1kW, nominali galia 7.8kW;
• apšildomas tūris: 160 m3;
• krosnelė turi jungtį oro padavimui iš lauko, todėl ji nenaudoja patalpoje esančio oro.
Krosnelės korpusui suteikiama 5 metų garantija.
Plieninė krosnelė RIANO 20 su pilna akmens apdaila
3050,00 €
Plieninė krosnelė Romotop SEIDO 3S 10, keramikos apdaila (sp.90002)
3290,00 €
Plieninė krosnelė RIANO 30
Original price was: 2590,01 €.2054,88 €Current price is: 2054,88 €.
-21%
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 202 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 819 × 973 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 973 |
| Gylis, mm | 422 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | juoda |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | plieno |
Papildoma informacija
| Svoris | 202 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 819 × 973 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 973 |
| Gylis, mm | 422 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | juoda |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | plieno |


