Pakabinama lentynėlė SHELF UNI pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų bei su chromo apdaila, kuri garantuoja 100% apsaugą nuo korozijos.
Nerūdijančio plieno plautuvė su galine sienele, grotelėmis, sifonu, be persipylimo, matinė
Nerūdijančio plieno plautuvė SLUN 01, 560x435x185 mm
Pakabinama lentynėlė SHELF UNI 750×250 mm, chromas
62,00 € Original price was: 62,00 €.55,34 €Current price is: 55,34 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,05 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 170 × 750 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 750 |
| Plotis, mm | 170 |
| Gylis, mm | 120 |
| Tipas | Lentynėlė |
| Gamintojas | |
| Spalva | chromo |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,05 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 170 × 750 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 750 |
| Plotis, mm | 170 |
| Gylis, mm | 120 |
| Tipas | Lentynėlė |
| Gamintojas | |
| Spalva | chromo |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U6ROL-8000279
Kategorijos: Lentynos, krepšeliai, Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
408,90 €Original price was: 408,90 €.364,97 €Current price is: 364,97 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
210,00 €Original price was: 210,00 €.197,85 €Current price is: 197,85 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
234,60 €Original price was: 234,60 €.209,40 €Current price is: 209,40 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
42,40 €Original price was: 42,40 €.39,95 €Current price is: 39,95 €.




