Temperatūros daviklis Free-match kasetinės dalies.
Gamintojo kodas: 3900019813
* Prieš užsakant rekomenduojame pasitarti su specialistu.
Temperatūros jutiklis Free-match kasetinės dalies
Temperatūros jutiklis kasetinės dalies Gree Free-match 390001982G
Temperatūros jutiklis Gree Free-match kasetinės dalies 3900019813
1,28 € Original price was: 1,28 €.1,27 €Current price is: 1,27 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Temperatūros daviklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Temperatūros daviklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: W8GRE-3900019813
Kategorijos: Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
Panašūs produktai
-
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
137,77 €Original price was: 137,77 €.136,63 €Current price is: 136,63 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
27,76 €Original price was: 27,76 €.27,53 €Current price is: 27,53 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
66,88 €Original price was: 66,88 €.66,33 €Current price is: 66,33 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
132,16 €Original price was: 132,16 €.131,07 €Current price is: 131,07 €.

