Papildoma informacija
| Svoris | 111 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1500 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 737 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia Cygnus II 1580x770, balta blizgi, be persipylimo, su baltu dugno vožtuvu
2200,00 €
Laisvai statoma akmens masės vonia Ara 1677x813, su persipylimu
2490,00 € Original price was: 2490,00 €.2345,95 €Current price is: 2345,95 €.
| Svoris | 111 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1500 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 737 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 111 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1500 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 737 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €