Ypatumai:
• pagaminta iš aukštos kokybės neakytojo akrilo;
• palaiko nuolatinę temperatūrą vonioje ir slopina triukšmą ją pripildant.
Kojelės,sifonas ir uždanga į kompektaciją neįtauktos.
Priekinė panelė 180 x 56 Roth KUBIC NEO voniai, su montav. kompl. M9500
Akrilinė vonia Vanessa Neo 150x70 cm, balta
Akrilinė vonia Vanessa Neo 140×70 cm balta
248,00 € Original price was: 248,00 €.221,36 €Current price is: 221,36 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 20,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1400 × 440 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 440 |
| Plotis, mm | 1400 |
| Gylis, mm | 700 |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 150,00 |
| Montavimo tipas | pastatoma, įleidžiama |
| Forma | Stačiakampė |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 20,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1400 × 440 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 440 |
| Plotis, mm | 1400 |
| Gylis, mm | 700 |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 150,00 |
| Montavimo tipas | pastatoma, įleidžiama |
| Forma | Stačiakampė |
Produkto kodas: U2ROL-9550000
Kategorijos: Akrilinės vonios, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
681,30 €Original price was: 681,30 €.641,89 €Current price is: 641,89 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
179,50 €Original price was: 179,50 €.154,87 €Current price is: 154,87 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
657899,99 €Original price was: 657899,99 €.587,22 €Current price is: 587,22 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
24,00 €Original price was: 24,00 €.21,42 €Current price is: 21,42 €.


