Dušo durelės montuojamos nišoje.
Tvirti chromuoti vyriai užtikrina patikimą atidarymą.
Durys yra atveriamos į abi puses, todėl galėsite nesirūpinti dėl vietos stokos priešais kabiną.
Stiklas yra 6 mm storio, grūdintas, padengtas RothETC danga. Ši danga suriša purvą, riebalus ir dulkes ir visi šie nešvarumai nuteka kartu su vandeniu.
Atvertų durų plotis 72,5 cm.
Dušo kabina AMR2N 900/2000 Briliant/Transparent,R550
Dušo durys AMD2 1200/2000 Brillant/Transparent
Atveriamos dušo durys ECDO1N/1000, 975-1015×2050 mm, profilis juodas, stiklas transparent
579,00 € Original price was: 579,00 €.516,79 €Current price is: 516,79 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 31,6 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1000 × 2050 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 2050 |
| Plotis, mm | 1000 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | atveriamos |
| Gamintojas | |
| Profilis | Matinis juodas |
| Stiklas | Skaidrus |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 31,6 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1000 × 2050 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 2050 |
| Plotis, mm | 1000 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | atveriamos |
| Gamintojas | |
| Profilis | Matinis juodas |
| Stiklas | Skaidrus |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U3ROL-56210000000502
Kategorijos: Dušo durelės ir sienelės, Dušo kabinos, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
210,00 €Original price was: 210,00 €.197,85 €Current price is: 197,85 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
24,00 €Original price was: 24,00 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -
Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
42,40 €Original price was: 42,40 €.39,95 €Current price is: 39,95 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
171,00 €- Montavimo tipas: Įleidžiamas




