Dušo durelės montuojamos nišoje.
Tvirti chromuoti vyriai užtikrina patikimą atidarymą.
Durys yra atveriamos į abi puses, todėl galėsite nesirūpinti dėl vietos stokos priešais kabiną.
Stiklas yra 6 mm storio, grūdintas, padengtas RothETC danga. Ši danga suriša purvą, riebalus ir dulkes ir visi šie nešvarumai nuteka kartu su vandeniu.
Atvertų durų plotis 62,5 cm.
Varstomos dviejų varčių dušo durys LLD02/700, prof. brillant, stiklas transparet
Dušo kabina TR2 900/2000 Brilliant/Transparent
Atveriamos dušo durys ECDO1N, 900mm, skaidrus stiklas, blizgus profilis
562,00 € Original price was: 562,00 €.501,62 €Current price is: 501,62 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 31,6 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 900 × 2050 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 2050 |
| Plotis, mm | 900 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | atveriamos |
| Gamintojas | |
| Profilis | Blizgus |
| Stiklas | Skaidrus |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 31,6 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 900 × 2050 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 2050 |
| Plotis, mm | 900 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | atveriamos |
| Gamintojas | |
| Profilis | Blizgus |
| Stiklas | Skaidrus |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U3ROL-56290000000002
Kategorijos: Dušo durelės ir sienelės, Dušo kabinos, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
234,60 €Original price was: 234,60 €.209,40 €Current price is: 209,40 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
781,30 €Original price was: 781,30 €.697,36 €Current price is: 697,36 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
101,10 €Original price was: 101,10 €.95,25 €Current price is: 95,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
54,40 €Original price was: 54,40 €.51,25 €Current price is: 51,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas



