Aukšto slėgio rėlė YK-4.2/3.6 nuo Versati II GRS-CQ8.0Pd/NaE-K(O), GRS-CQ10Pd/NaE-K(O)
Versati II GRS-CQ8.0Pd/NaE-K(I), GRS-CQ10Pd/NaE-K(I) kontaktorius
Versati II GRS-CQ8.0Pd/NaE-K(O), GRS-CQ10Pd/NaE-K(O) slėgio jutiklis - žemo slėgio rėlė
Aukšto slėgio rėlė YK-4.2/3.6 nuo Versati II GRS-CQ8.0Pd/NaE-K(O), GRS-CQ10Pd/NaE-K(O)
4,99 € Original price was: 4,99 €.4,95 €Current price is: 4,95 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 0,3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Slėgio relė |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 0,3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Slėgio relė |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: S8GRE-46020006
Kategorijos: Atsinaujinančios energijos įranga, Šilumos siurbliai, Šilumos siurblių AD servisui
Panašūs produktai
-
Atsinaujinančios energijos įranga, Šilumos siurbliai, Šilumos siurbliai žemė/vanduo
19132,80 €Original price was: 19132,80 €.16128,47 €Current price is: 16128,47 €.- Kuro rūšis: elektra
-
Atsinaujinančios energijos įranga, Šilumos siurbliai, Šilumos siurblių AD servisui
249,72 €Original price was: 249,72 €.247,66 €Current price is: 247,66 €. -
Atsinaujinančios energijos įranga, Šilumos siurbliai, Šilumos siurblių AD servisui
7,68 €Original price was: 7,68 €.7,62 €Current price is: 7,62 €.

