Automatinis jungiklis ACTI9 K60N 1P C32A
Automatinis jungiklis ACTI9 K60N 1P C25A
Kabelis H03VV-F 2x0,75 300/300 V, baltas, daugiagyslis
0,65 €
Automatinis jungiklis ACTI9 K60N 1P C32A
Original price was: 4,91 €.4,87 €Current price is: 4,87 €.
-1%
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 0,132 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 18 × 81 cm |
| Kilmės šalies pav. | Sweden |
| Aukštis, mm | 81 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Papildoma informacija
| Svoris | 0,132 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 18 × 81 cm |
| Kilmės šalies pav. | Sweden |
| Aukštis, mm | 81 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |

