Papildoma informacija
| Svoris | 0,77 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 × 150 cm |
| Kilmės šalies pav. | Danija |
| Aukštis, mm | 150 |
| Plotis, mm | 100 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | Kita |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Icon™ su displėjumi, bevielis, virštinkinis su infraraud. spindulių grindų temperatūros davikliu patalpos termostatas
Icon2™ grindų šildymo standartinis valdiklis, 15 zonų, maitinimas 230V, pavaros 230V
Original price was: 48,40 €.38,40 €Current price is: 38,40 €.
-21%| Svoris | 0,77 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 × 150 cm |
| Kilmės šalies pav. | Danija |
| Aukštis, mm | 150 |
| Plotis, mm | 100 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | Kita |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Svoris | 0,77 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 100 × 150 cm |
| Kilmės šalies pav. | Danija |
| Aukštis, mm | 150 |
| Plotis, mm | 100 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | Kita |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |