Dugno vožtuvas baltiems Ideal Standard Ipalyss serijos praustuvams.
Ideal Standard Click - Clack dugno vožtuvas 1 1/4” (32 mm) be persipylimo, matinė juoda
115,43 €
Prie sienos statoma akrilinė vonia Ideal Standard Dea Duo 180x80cm, vidus baltas/išorė matinė juoda
Dugno vožtuvas su keraminiu dangteliu G1 1/4, „free flow”, baltas
88,33 € Original price was: 88,33 €.76,21 €Current price is: 76,21 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 0,357 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 75 × 95 cm |
| Kilmės šalies pav. | Bulgaria |
| Aukštis, mm | 95 |
| Gylis, mm | 75 |
| Tipas | Dugno vožtuvas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 0,357 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 75 × 95 cm |
| Kilmės šalies pav. | Bulgaria |
| Aukštis, mm | 95 |
| Gylis, mm | 75 |
| Tipas | Dugno vožtuvas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
Produkto kodas: U4IDS-E211401
Kategorijos: čiaupai, dozatoriai, Kategorijos, Maišytuvai, Vonios kambario įranga, Vožtuvai
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
44,76 €- Dūmtraukio diametras, mm: 140
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
23,60 €Original price was: 23,60 €.18,72 €Current price is: 18,72 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
297,50 €Original price was: 297,50 €.236,03 €Current price is: 236,03 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
163,83 €Original price was: 163,83 €.113,74 €Current price is: 113,74 €.- Kuro rūšis: -
- Dūmtraukio diametras, mm: 160/210
- Izoliacijos storis, mm: 25


