Gree Hansol vidinės dalies temperatūros daviklis.
Gamintojo kodas: 390000598.
* Prieš užsakant rekomenduojame pasitarti su specialistu.
Gree U-Crown 2,6 ir 3,5 kW vidinės dalies temperatūros jutiklis 390000594
Gree Free-Match Change 5 kW vidinės dalies temperatūros jutiklis 390000599
Gree Hansol vidinės dalies šilumokaičio temperatūros jutiklis 20KT-EH-2P- k3-500mm 390000598
1,28 € Original price was: 1,28 €.1,27 €Current price is: 1,27 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Temperatūros daviklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Temperatūros daviklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: W8GRE-390000598
Kategorijos: Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
Panašūs produktai
-
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
312,96 €Original price was: 312,96 €.310,37 €Current price is: 310,37 €. -
Komerciniai oro kondicionieriai, Kondicionavimo įranga, Oro kondicionieriai
748,25 €Original price was: 748,25 €.630,75 €Current price is: 630,75 €.- Efektyvumo klasė: -
-
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
27,76 €Original price was: 27,76 €.27,53 €Current price is: 27,53 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
23,04 €Original price was: 23,04 €.22,85 €Current price is: 22,85 €.

