Praustuvas su plokščia galine sienele, 1 anga maišytuvui. Su perlaja. Maišytuvas į kainą neįskaičiuotas.
Tvirtinimo elementai komplekte.
Praustuvas dengtas Grohe PureGuard antibakterine ir nešvarumams atsparia danga.
Grohe pastatomas praustuvas-dubuo Cube Ceramic, 41 cm, baltas
Pakabinamas WC puodas EURO CERAMIC Basic, Rmless 3/5ltr., baltas
Grohe praustuvas Cube, 500×490 mm
285,50 € Original price was: 285,50 €.254,83 €Current price is: 254,83 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 14,82 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 500 × 125 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 125 |
| Plotis, mm | 500 |
| Gylis, mm | 490 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | pakabinamas |
| Forma | Stačiakampis |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 14,82 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 500 × 125 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 125 |
| Plotis, mm | 500 |
| Gylis, mm | 490 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | pakabinamas |
| Forma | Stačiakampis |
Produkto kodas: U1GRO-3947800H
Kategorijos: Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
44,04 €Original price was: 44,04 €.41,50 €Current price is: 41,50 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
344,50 €Original price was: 344,50 €.324,57 €Current price is: 324,57 €.- Montavimo tipas: Baldinis
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
101,10 €Original price was: 101,10 €.95,25 €Current price is: 95,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
781,30 €Original price was: 781,30 €.697,36 €Current price is: 697,36 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


