Modernios apdailinės grotelės, pagamintos iš gryno aliuminio, skirtos apsaugoti vidines įleidžiamųjų grindinių konvektorių detales. Jos lengvai atlaiko pakankamai dideles vertikalias apkrovas, todėl per jas leidžiama vaikščioti.
Grotelių profilio plotis 6 mm, aukštis 18 mm, tarpas tarp profilių 12 mm.
Prekių kiekis už šią kainą ribotas!
Grotelės įleidžiamam grindiniam konvektoriui GR 180x22 Uosis
Grotelės įleidžiamam grindiniam konvektoriui GR 180x32 Aliuminis juodas spalvos
Grotelės įleidžiamam grindiniam konvektoriui GR 180×32 Aliuminis
Original price was: 363,23 €.273,77 €Current price is: 273,77 €.
-25%
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 3,99 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 18 cm |
| Kilmės šalies pav. | Lietuva |
| Aukštis, mm | 18 |
| Gylis, mm | 320 |
| Tipas | Grotelės |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | aliuminio |
| Spalva | sidabro |
Papildoma informacija
| Svoris | 3,99 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 18 cm |
| Kilmės šalies pav. | Lietuva |
| Aukštis, mm | 18 |
| Gylis, mm | 320 |
| Tipas | Grotelės |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | aliuminio |
| Spalva | sidabro |


