Stiklas skaidrus, saugus, 6 mm storio. Tiesiamas prie krosnelės grindų apsaugai nuo iškritusios malkos ar žiežirbų.
Pelenų siurblys Ribimex Ceneflame, su ratukais 1200W, 18L talpa
Potinkinis greičio regulatorius RO-200 (tinka GCK ir AN ventiliatoriams)
67,91 €
Grūdintas stiklas po židiniu ar krosnele 6mm, arkinis šlifuotais kraštais 850×1100
Original price was: 116,99 €.107,91 €Current price is: 107,91 €.
-8%
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 14,3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1100 × 6 cm |
| Kilmės šalies pav. | Lietuva |
| Aukštis, mm | 6 |
| Plotis, mm | 1100 |
| Gylis, mm | 850 |
| Tipas | Apsauginės plokštės grindims |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | grūdinto stiklo |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Papildoma informacija
| Svoris | 14,3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1100 × 6 cm |
| Kilmės šalies pav. | Lietuva |
| Aukštis, mm | 6 |
| Plotis, mm | 1100 |
| Gylis, mm | 850 |
| Tipas | Apsauginės plokštės grindims |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | grūdinto stiklo |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |

