Potinkinė maišytuvo dalis montuojama su Ideal Standard maišytuvais.
Ideal Standard Ceraflex potinkinis dušo maišytuvas, chromas
Ideal Standard virštinkinė termostatinio Ceratherm T100 dalis, juoda matinė
Ideal Standard potinkinė CERALINE / CERAFINE / JOY / praustuvo maišytuvo dalis
192,00 € Original price was: 192,00 €.165,66 €Current price is: 165,66 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,163 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 171 × 83 cm |
| Kilmės šalies pav. | Bulgarija |
| Aukštis, mm | 83 |
| Plotis, mm | 171 |
| Gylis, mm | 69 |
| Tipas | potinkinė dalis |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | montuojama ant sienos |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,163 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 171 × 83 cm |
| Kilmės šalies pav. | Bulgarija |
| Aukštis, mm | 83 |
| Plotis, mm | 171 |
| Gylis, mm | 69 |
| Tipas | potinkinė dalis |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | montuojama ant sienos |
Produkto kodas: U4IDS-A1313NU
Kategorijos: Maišytuvai, čiaupai ir jų dalys, Praustuvo maišytuvai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
101,10 €Original price was: 101,10 €.95,25 €Current price is: 95,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
44,04 €Original price was: 44,04 €.41,50 €Current price is: 41,50 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
125,60 €Original price was: 125,60 €.118,33 €Current price is: 118,33 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
46,20 €Original price was: 46,20 €.43,53 €Current price is: 43,53 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


