Iš apačios montuojamas praustuvas Bau Ceramic 55, pagamintas iš glotnios keramikos, Alpine White spalvos.
Nematomas persipylimas. Montavimo elementai komplekte.
Praustuvo dydis 56×42 cm, montuojamas po stalviršiu.
Maišytuvas ir sifonas į kainą neįskaičiuoti. Prie šio praustuvo tiks tiek potinkiniai maišytuvai, tiek ir ant krašto montuojami.
Pastatomas unitazas EURO CERAMIC su lėtai nusileidžiančiu dangčiu, rimless
Grohe pastatomas praustuvas-dubuo Cube Ceramic, 41 cm, baltas
Iš apačios montuojamas praustuvas Grohe Bau Ceramic 55, 56 x 42 cm, alpine white
136,90 € Original price was: 136,90 €.122,19 €Current price is: 122,19 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 8,9 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 230 × 445 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 445 |
| Plotis, mm | 230 |
| Gylis, mm | 590 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | po stalviršiu |
| Forma | Ovalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 8,9 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 230 × 445 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 445 |
| Plotis, mm | 230 |
| Gylis, mm | 590 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | po stalviršiu |
| Forma | Ovalus |
Produkto kodas: U1GRO-39423000
Kategorijos: Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
408,90 €Original price was: 408,90 €.364,97 €Current price is: 364,97 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
125,60 €Original price was: 125,60 €.118,33 €Current price is: 118,33 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
277,20 €Original price was: 277,20 €.247,42 €Current price is: 247,42 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
657899,99 €Original price was: 657899,99 €.587,22 €Current price is: 587,22 €.- Montavimo tipas: pakabinamas




