Išcentrinis ventiliatorius SYP-160/200J nuo U-Match GFH24K3FI 15012458
Išcentrinio ventiliatoriaus variklis SYP-160/200J nuo U-Match GFH24K3FI 15012454
Gree U-Crown 5,27 kW vidinės dalies ventiliatoriaus el. variklis d-93mm L-117mm 15012466 FN20V-ZL
Išcentrinis ventiliatorius SYP-160/200J nuo U-Match GFH24K3FI 15012458
13,44 € Original price was: 13,44 €.13,33 €Current price is: 13,33 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20 × 20 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 20 |
| Plotis, mm | 20 |
| Gylis, mm | 20 |
| Tipas | Ventiliatorius |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20 × 20 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 20 |
| Plotis, mm | 20 |
| Gylis, mm | 20 |
| Tipas | Ventiliatorius |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: W8GRE-15012458
Kategorijos: Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
Panašūs produktai
-
Kondicionavimo įranga, Kondicionierių montavimo medžiagos
175,00 €Original price was: 175,00 €.147,52 €Current price is: 147,52 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
4,48 €Original price was: 4,48 €.4,44 €Current price is: 4,44 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
53,44 €Original price was: 53,44 €.53,00 €Current price is: 53,00 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
312,96 €Original price was: 312,96 €.310,37 €Current price is: 310,37 €.

