Baldų kojelių komplektas (2 vnt.), anoduoto aliuminio apdaila.
ALESSI ONE veidrodis 160x40 cm su apšvietimu, veidrodžio rėmu ir apsauga nuo rasojimo
Apatinė spintelė MILANO su 2 stalčiais, rankenomis, praustuvu, balta matinė, 81 cm
Kartell by Laufen kojelių komplektas spintelei (2vnt.)
203,20 € Original price was: 203,20 €.181,37 €Current price is: 181,37 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 2,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 170 cm |
| Kilmės šalies pav. | Šveicarija |
| Aukštis, mm | 170 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Kojelės |
| Gamintojas | |
| Serija | Kartell by Laufen |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 2,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 50 × 170 cm |
| Kilmės šalies pav. | Šveicarija |
| Aukštis, mm | 170 |
| Plotis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Kojelės |
| Gamintojas | |
| Serija | Kartell by Laufen |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U5LFN-4076200330041
Kategorijos: Priedai vonios baldams, Vonios baldai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
210,00 €Original price was: 210,00 €.197,85 €Current price is: 197,85 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
234,60 €Original price was: 234,60 €.209,40 €Current price is: 209,40 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
408,90 €Original price was: 408,90 €.364,97 €Current price is: 364,97 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
657899,99 €Original price was: 657899,99 €.587,22 €Current price is: 587,22 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


