* Nurodytas orientacinis prekių pristatymo terminas. Tikslaus prekių pristatymo termino teirautis vadybininkų.
PRINCESS-N plieninė vonia 170x70 cm, antislip
Akmens masės vonia Laufen PRO 165x75x55cm, laisvai pastatoma, balta
Ketaus vonia Continental, 1200×700 mm, be antislip, balta
654,90 € Original price was: 654,90 €.584,54 €Current price is: 584,54 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 71,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 390 cm |
| Kilmės šalies pav. | Ispanija |
| Aukštis, mm | 390 |
| Plotis, mm | 1700 |
| Gylis, mm | 700 |
| Gamintojas | |
| Serija | Continental |
| Pagaminta iš | ketaus |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 117,00 |
| Montavimo tipas | įleidžiama |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 71,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 390 cm |
| Kilmės šalies pav. | Ispanija |
| Aukštis, mm | 390 |
| Plotis, mm | 1700 |
| Gylis, mm | 700 |
| Gamintojas | |
| Serija | Continental |
| Pagaminta iš | ketaus |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 117,00 |
| Montavimo tipas | įleidžiama |
Produkto kodas: U2ROC-7211506001
Kategorijos: Ketinės vonios, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
171,00 €- Montavimo tipas: Įleidžiamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
323,80 €Original price was: 323,80 €.305,07 €Current price is: 305,07 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
408,90 €Original price was: 408,90 €.364,97 €Current price is: 364,97 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
54,40 €Original price was: 54,40 €.51,25 €Current price is: 51,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


