Burgos 02 plieninė krosnelė su serpantino akmens apdaila
Ypatumai:
• krosnelė gali būti montuojama pasyviuose ar itin sandariuose namuose dėl oro iš išorės padavimo jungties. Panaudojus papildomą jungtį oras degimui paduodamas iš lauko ar kitos patalpos ir nėra naudojamas krosnelės patalpoje esantis deguonis;
• antrinio oro padavimas neleidžiantis greitai užsiteršti stiklui;
•dūmai šalinami iš viršaus arba is galinės krosnelės pusės;
• kuro suvartojimas: 2,1 kg/val.;
• degimo kamera išklota šamoto plytomis, kurios stabilizuoja degimą, pagerina kuro sudeginimą, pasižymi akumuliuojančiomis savybėmis;
• reguliuojama galia 3,8-9,8kW, nominali galia 7,5kW.
Krosnelės korpusui suteikiama 5 metų garantija.
Plieninė krosnelė BURGOS 01 su keramikos apdaila, sp. 90901
3880,00 €
Plieninė krosnelė Romotop Burgos 03, lenktu stiklu
2820,00 €
Krosnelė Romotop Burgos 02 su akmens apdaila
3290,00 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 288 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 756 × 1176 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 1176 |
| Gylis, mm | 507 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | akmens pilka |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | akmens |
Papildoma informacija
| Svoris | 288 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 756 × 1176 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 1176 |
| Gylis, mm | 507 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | akmens pilka |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | akmens |


