Krosnelė su šilumokaičiu ir dvigubu stiklu. Šilumokaičiui perduodama iki 70% šilumos, todėl galima efektyviai apšildyti patalpas, kuriose sumontuoti radiatoriai.
Ypatumai:
• šilumokaičio talpa 32 litrai;
• su aušinimo gyvatuku, saugančiu židinį nuo perkaitimo;
• antrinio oro padavimas neleidžiantis greitai užsiteršti stiklui;
• pagaminta iš 2-4 mm storio plieno;
• patvarios ketaus grotelės;
• degimo kamera išklota šamoto plytomis;
• dūmtraukis jungiamas viršuje;
• su centriniu oro įleidimu, angos skersmuo 125 mm;
• galia gali būti reguliuojama 5,5-14,2kW ribose, nominali galia šildymui 3,3kW; šilumokaičio 3,8-9,9kW, nominali galia šilumokaičiui 7,6kW.
Krosnelės korpusui suteikiama 5 metų garantija.
Krosnelė Romotop Telde 20 su šilumokaičiu, su akmens apdaila
Plieninė krosnelė Romotop TEON L 03
2130,00 €
Krosnelė Romotop Telde 30 su šilumokaičiu, tiesiu stiklu
3760,00 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 260,189 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 874 × 949 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 949 |
| Gylis, mm | 459 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | juoda |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | be apdailos |
Papildoma informacija
| Svoris | 260,189 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 874 × 949 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 949 |
| Gylis, mm | 459 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | juoda |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | be apdailos |


