* Nurodytas orientacinis prekės pristatymo terminas. Tikslaus pristatymo termino teirautis pas vadybininką.
SOLUTIONS akrilinė vonia 180x80 cm. laisvai pastatoma su rėmu, balta
PRO vonia 170x75 cm laisvai statoma,su alium.rėmu 185 ltr
Laufen PRO akrilinė vonia 170×75 cm įleidžiamas modelis, 185 ltr
582,80 € Original price was: 582,80 €.520,19 €Current price is: 520,19 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 27,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Lenkija |
| Aukštis, mm | 460 |
| Plotis, mm | 1700 |
| Gylis, mm | 750 |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 185,00 |
| Montavimo tipas | įleidžiama |
| Forma | Stačiakampė |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 27,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Lenkija |
| Aukštis, mm | 460 |
| Plotis, mm | 1700 |
| Gylis, mm | 750 |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 185,00 |
| Montavimo tipas | įleidžiama |
| Forma | Stačiakampė |
Produkto kodas: U2LFN-2319500000001
Kategorijos: Akrilinės vonios, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
30,30 €Original price was: 30,30 €.27,04 €Current price is: 27,04 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
125,60 €Original price was: 125,60 €.118,33 €Current price is: 118,33 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
210,00 €Original price was: 210,00 €.197,85 €Current price is: 197,85 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
101,10 €Original price was: 101,10 €.95,25 €Current price is: 95,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


