Pagamintos iš tvirto metalo. Reguliuojamos.
Kaina nurodyta už porą (2 vnt.).
Nurodyti orientaciniai kojelių matmenys.
Metalinės kojelės vonioms RIGA MINI, 1 pora
26,02 €
Metalinės kojelės vonioms Jika Cubito, 1 pora
47,07 €
Metalinės kojelės vonioms ALMA ir RIGA, 1 pora
28,19 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 10 × 10 cm |
| Kilmės šalies pav. | Portugal |
| Aukštis, mm | 10 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | Kojelės |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | metalo |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 10 × 10 cm |
| Kilmės šalies pav. | Portugal |
| Aukštis, mm | 10 |
| Gylis, mm | 10 |
| Tipas | Kojelės |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | metalo |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
| Forma | Apvalus |
Produkto kodas: U2JIK-2940120000001
Kategorijos: Kategorijos, Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
55,53 €- Dūmtraukio diametras, mm: 150
- Izoliacijos storis, mm: 10
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
34,53 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
23,60 €Original price was: 23,60 €.18,72 €Current price is: 18,72 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
30,06 €Original price was: 30,06 €.23,85 €Current price is: 23,85 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6

