Nerūdijančio plieno AISI-304 pakabinama plautuvė, su galine sienele ir grotelėmis, su perlaja.
Paviršius matinis.
Nerūdijančio plieno plautuvė Sanela SLUN15, pastatoma
Skate Cosmopolitan S WC klavišas, warm sunset
Nerūdijančio plieno plautuvė su galine sienele, grotelėmis, išbėgimas 50 mm, su sifonu, matinė
392,00 € Original price was: 392,00 €.369,32 €Current price is: 369,32 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 4,75 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 445 × 380 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 380 |
| Plotis, mm | 445 |
| Gylis, mm | 330 |
| Tipas | Plautuvės |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | nerūdijančio plieno |
| Spalva | nerūdijančio plieno |
| Montavimo tipas | pakabinama |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 4,75 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 445 × 380 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 380 |
| Plotis, mm | 445 |
| Gylis, mm | 330 |
| Tipas | Plautuvės |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | nerūdijančio plieno |
| Spalva | nerūdijančio plieno |
| Montavimo tipas | pakabinama |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U6SNL-SLVN01
Kategorijos: Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Specialūs praustuvų ir unitazų gaminiai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
681,30 €Original price was: 681,30 €.641,89 €Current price is: 641,89 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
54,40 €Original price was: 54,40 €.51,25 €Current price is: 51,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
234,60 €Original price was: 234,60 €.209,40 €Current price is: 209,40 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
408,90 €Original price was: 408,90 €.364,97 €Current price is: 364,97 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


