Vonios uždanga voniai Roth Isabella Neo 170 x 110 cm.
Akrilinė vonia Isabella Neo (P) 1700x1100
532,99 €
Priekinė panelė voniai Amore 1800 mm, balta (su montav. kompl. M9500)
185,99 €
Panelė voniai ISABELLA NEO (P) (su montav. kompl. M9500)
242,00 € Original price was: 242,00 €.216,00 €Current price is: 216,00 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 490 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 490 |
| Gylis, mm | 1100 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 490 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 490 |
| Gylis, mm | 1100 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Produkto kodas: U2ROL-9710001
Kategorijos: Kategorijos, Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €- Kuro rūšis: -
- Dūmtraukio diametras, mm: 160/210
- Izoliacijos storis, mm: 25
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €- Dūmtraukio diametras, mm: 230
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
22,58 €Original price was: 22,58 €.17,91 €Current price is: 17,91 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
297,50 €Original price was: 297,50 €.236,03 €Current price is: 236,03 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6

