Kairinė vonios Roth Tullip 160 cm uždanga.
Roth Alegria Silk laisvai pastatoma vonia, 1945 x 830 mm
Panelė voniai Harmonia (L) 1600x950 mm, h-560, balta (su montav. kompl. M9500)
Panelė voniai Tullip 160 L
261,00 € Original price was: 261,00 €.245,90 €Current price is: 245,90 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 460 |
| Plotis, mm | 1600 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 460 |
| Plotis, mm | 1600 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U2SNP-5159002
Kategorijos: Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
105,20 €Original price was: 105,20 €.99,11 €Current price is: 99,11 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
42,40 €Original price was: 42,40 €.39,95 €Current price is: 39,95 €. -
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
30,30 €Original price was: 30,30 €.27,04 €Current price is: 27,04 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
125,60 €Original price was: 125,60 €.118,33 €Current price is: 118,33 €.- Montavimo tipas: pakabinamas

