Papildoma informacija
| Svoris | 0,515 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 150 × 81 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 81 |
| Gylis, mm | 160 |
| Tipas | Kranelis |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Dušo galvutės laikiklis su jungtimi dušo žarnai
Potinkinis maišytuvas pisuarui, sr.: 1/2išorė
102,85 € Original price was: 102,85 €.86,70 €Current price is: 86,70 €.
| Svoris | 0,515 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 150 × 81 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 81 |
| Gylis, mm | 160 |
| Tipas | Kranelis |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,515 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 150 × 81 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 81 |
| Gylis, mm | 160 |
| Tipas | Kranelis |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
