Aledo G 10 plieninė krosnelė su pasirinktos spalvos keramikos apdaila.
Ypatumai:
• krosnelė gali būti montuojama pasyviuose ar itin sandariuose namuose dėl oro iš išorės padavimo jungties. Panaudojus papildomą jungtį oras degimui paduodamas iš lauko ar kitos patalpos ir nėra naudojamas krosnelės patalpoje esantis deguonis;
• antrinio oro padavimas neleidžiantis greitai užsiteršti stiklui;
•dūmai šalinami iš viršaus arba is galinės krosnelės pusės;
• kuro suvartojimas: 2 kg/val.;
• degimo kamera išklota šamoto plytomis, kurios stabilizuoja degimą, pagerina kuro sudeginimą, pasižymi akumuliuojančiomis savybėmis;
• reguliuojama galia 3,4-8,8kW, nominali galia 6,8kW;
Krosnelės korpusui suteikiama 5 metų garantija.
Plieninė krosnelė Romotop Aledo 03, tiesiu stiklu
Plieninė krosnelė ALEDO G 20 su akmens apdaila
2820,00 €
Plieninė krosnelė ALEDO G 10 su pasirinktos spalvos keramikos apdaila
3520,00 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 178 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 740 × 915 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 915 |
| Gylis, mm | 371 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | – |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | keramikos |
Papildoma informacija
| Svoris | 178 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 740 × 915 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 915 |
| Gylis, mm | 371 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | – |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | keramikos |




