Plieninė krosnelė Invicta Neosen su lenktu fasadiniu stiklu skirta itin sandarių namų patalpų apšildymui.
Ypatumai:
· viršus ir durelės pagamintos iš ketaus, degimo kamera su ketinėmis detalėmis;
· su jungtimi oro iš lauko paėmimui – krosnelės patalpoje išlaikant orą gaivų ir šviežią;
· reguliuojamas antrinio oro padavimas, kuris apsaugo stiklą nuo suodžių apnašų. Reguliuojamas antrinis oro srautas leidžia pritaikyti krosnelės veikimą esant pernelyg aukštai traukai;
· antrinis degimas sumažina taršą ir dar geriau sukūrena malkas;
· švaraus stiklo sistema lėtina stiklo užsiteršimą;
· nuimama rankenėlė;
· virš degimo kameros galima sumontuoti akumuliacinius akmenis (papildoma opcija);
· reguliuojama galia 4-9kW ribose, nominali galia 6kW;
· išorinės jungties skersmuo – 80 mm;
· kuras – malkos, iki 40 cm ilgio;
· dūmtraukis išvedamas viršuje;
· durelių vyriai kairėje.
Plieninė krosnelė Invicta Calcias, 9kW
3060,01 €
Plieninė krosnelė Invicta Neosen, su šoniniais stiklais, 6kW (P948837)
1890,00 €
Plieninė krosnelė Invicta Neosen, 6kW (P948836)
1820,00 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 131 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 500 × 1050 cm |
| Kilmės šalies pav. | France |
| Aukštis, mm | 1050 |
| Gylis, mm | 502 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | antracito |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | be apdailos |
Papildoma informacija
| Svoris | 131 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 500 × 1050 cm |
| Kilmės šalies pav. | France |
| Aukštis, mm | 1050 |
| Gylis, mm | 502 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | antracito |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | be apdailos |



