Krosnelė pagaminta iš 2-4 mm storio plieno su šamotu dengta degimo kamera.
Krosnelės korpusas juodas, šonai ir viršus dengti serpantino akmeniu.
Ypatumai:
• antrinio oro padavimas neleidžiantis greitai užsiteršti stiklui;
• stiklo kraštai tonuoti juoda spalva;
• dūmtraukis jungiamas viršuje arba krosnelės gale;
• degimo kamera išklota šamoto plytomis, kurios saugo ją nuo tiesioginės ugnies;
• reguliuojama galia: 3.9-10,1kW, nominali galia 7.8kW;
• apšildomas tūris: 160 m3;
• krosnelė turi jungtį oro padavimui iš lauko, todėl ji nenaudoja patalpoje esančio oro.
Krosnelės korpusui suteikiama 5 metų garantija.
Plieninė krosnelė RIANO 10 su pilna keramikos apdaila (sp.90002)
3990,00 €
Plieninė krosnelė RIANO 30
Plieninė krosnelė RIANO 20 su pilna akmens apdaila
3050,00 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 285 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 830 × 1005 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 1005 |
| Gylis, mm | 424 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | juoda |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | akmens |
Papildoma informacija
| Svoris | 285 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 830 × 1005 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 1005 |
| Gylis, mm | 424 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plieno |
| Spalva | juoda |
| Kuro rūšis | malkos |
| Apdaila | akmens |


