Priekinė uždanga voniai Roth Kubic Neo 180×80 cm. Kartu galima užsakyti šoninę uždangą.
Šoninė panelė voniai Malibu Neo, 750x560 mm, balta (su montav. kompl. M9500)
Akrilinė vonia Vanessa Neo 140x70 cm balta
Priekinė panelė 180 x 56 Roth KUBIC NEO voniai, su montav. kompl. M9500
216,00 € Original price was: 216,00 €.192,79 €Current price is: 192,79 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 450 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 450 |
| Plotis, mm | 1800 |
| Gylis, mm | 15 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 450 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 450 |
| Plotis, mm | 1800 |
| Gylis, mm | 15 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U2ROL-9340001
Kategorijos: Akrilinės vonios, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
44,04 €Original price was: 44,04 €.41,50 €Current price is: 41,50 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
54,40 €Original price was: 54,40 €.51,25 €Current price is: 51,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
657899,99 €Original price was: 657899,99 €.587,22 €Current price is: 587,22 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
125,60 €Original price was: 125,60 €.118,33 €Current price is: 118,33 €.- Montavimo tipas: pakabinamas

