Uždanga kampinei voniai Roth Sabrina Neo.
Akrilinė vonia Roth Sabrina NEO 150x150 cm, balta
484,99 €
Akrilinė vonia Isabella Neo (L) 1700x1100
532,99 €
Priekinė panelė voniai Sabrina Neo 150×57 cm, balta (su montav. kompl. M9500)
202,00 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1500 × 570 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 570 |
| Gylis, mm | 1500 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1500 × 570 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 570 |
| Gylis, mm | 1500 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Produkto kodas: U2ROL-9630001
Kategorijos: Kategorijos, Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €- Dūmtraukio diametras, mm: 230
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
247,08 €Original price was: 247,08 €.196,03 €Current price is: 196,03 €.- Vandens tūris, ltr: 21,00
- Kuro rūšis: -
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
345,90 €Original price was: 345,90 €.274,43 €Current price is: 274,43 €.- Vandens tūris, ltr: 21,00
- Kuro rūšis: -
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
163,83 €Original price was: 163,83 €.113,74 €Current price is: 113,74 €.- Kuro rūšis: -
- Dūmtraukio diametras, mm: 160/210
- Izoliacijos storis, mm: 25

