Papildoma informacija
| Svoris | 0,21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 32 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 32 |
| Gylis, mm | 85 |
| Tipas | Žiedai |
| Gamintojas | |
| Spalva | chromo |
| Prijungimo diametras | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
WC pajungimo alkūnė 90* su 50 mm pajungimo atšaka, 100x230x50
Išleidimo ventilis su kamščiu 1 1/4 x 60, plastikas
22,30 € Original price was: 22,30 €.21,01 €Current price is: 21,01 €.
| Svoris | 0,21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 32 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 50 |
| Plotis, mm | 32 |
| Gylis, mm | 85 |
| Tipas | Žiedai |
| Gamintojas | |
| Spalva | chromo |
| Prijungimo diametras | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
