Koncepcija išsiskiria kompaktišku ir funkcionaliu stiliumi. Siūlomas platus asortimentas leidžia rinktis įvairias galimybes ir optimaliai išnaudoti erdvę bet kuriame vonios kambaryje. Šiuolaikiškos ir stilingos linijos liudija apie sumanų pasirinkimą.
Į kainą maišytuvas ir sifonas neįskaičiuoti.
1 anga maišytuvui viduryje.
* Nurodytas orientacinis prekių pristatymo terminas. Tikslaus prekių pristatymo termino teirautis vadybininkų.
THE GAP Praustuvas 60 × 47 cm, su montavimo rinkiniu
THE GAP Praustuvas 50 × 42 cm, su montavimo rinkiniu
THE GAP praustuvas 55 × 47 cm, su montavimo rinkiniu
123,30 € Original price was: 123,30 €.110,05 €Current price is: 110,05 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 550 × 140 cm |
| Kilmės šalies pav. | Ispanija |
| Aukštis, mm | 140 |
| Plotis, mm | 550 |
| Gylis, mm | 470 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Serija | The Gap |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | pakabinamas |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 550 × 140 cm |
| Kilmės šalies pav. | Ispanija |
| Aukštis, mm | 140 |
| Plotis, mm | 550 |
| Gylis, mm | 470 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Serija | The Gap |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | pakabinamas |
Produkto kodas: U1ROC-7327475000
Kategorijos: Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
210,00 €Original price was: 210,00 €.197,85 €Current price is: 197,85 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
179,50 €Original price was: 179,50 €.154,87 €Current price is: 154,87 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
209,00 €Original price was: 209,00 €.196,91 €Current price is: 196,91 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
323,80 €Original price was: 323,80 €.305,07 €Current price is: 305,07 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


