Koncepcija išsiskiria kompaktišku ir funkcionaliu stiliumi. Siūlomas platus asortimentas leidžia rinktis įvairias galimybes ir optimaliai išnaudoti erdvę bet kuriame vonios kambaryje. Šiuolaikiškos ir stilingos linijos liudija apie sumanų pasirinkimą.
Į kainą maišytuvas ir sifonas neįskaičiuoti.
1 anga maišytuvui viduryje.
* Nurodytas orientacinis prekių pristatymo terminas. Tikslaus prekių pristatymo termino teirautis vadybininkų.
THE GAP Praustuvas 65 × 47 cm, su montavimo rinkiniu
THE GAP praustuvas 55 × 47 cm, su montavimo rinkiniu
THE GAP Praustuvas 60 × 47 cm, su montavimo rinkiniu
139,10 € Original price was: 139,10 €.124,16 €Current price is: 124,16 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 600 × 140 cm |
| Kilmės šalies pav. | Ispanija |
| Aukštis, mm | 140 |
| Plotis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 470 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Serija | The Gap |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | pakabinamas |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 600 × 140 cm |
| Kilmės šalies pav. | Ispanija |
| Aukštis, mm | 140 |
| Plotis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 470 |
| Tipas | Standartinis praustuvas |
| Gamintojas | |
| Serija | The Gap |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | pakabinamas |
Produkto kodas: U1ROC-7327474000
Kategorijos: Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
46,20 €Original price was: 46,20 €.43,53 €Current price is: 43,53 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
30,30 €Original price was: 30,30 €.27,04 €Current price is: 27,04 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
125,60 €Original price was: 125,60 €.118,33 €Current price is: 118,33 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
344,50 €Original price was: 344,50 €.324,57 €Current price is: 324,57 €.- Montavimo tipas: Baldinis


