Papildoma informacija
| Svoris | 1,01 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 45 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 450 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Dušo padėklas Ronda 90 LA
285,00 €
Vonia BeHappy II 170x75 L, kairinė balta, be kojeliu, be apdailos, be sifono
25,00 €
| Svoris | 1,01 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 45 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 450 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 1,01 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 45 × 50 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 50 |
| Gylis, mm | 450 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
55,53 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
116,35 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
