Uždanga dušo padėklui Vispool K-90.
Balta uždanga RD-90 akmens masės dušo padėklo 90x90 cm, R-550
Plautuvės maišytuvas BLANCODARAS, aliuminio metalinė
Uždanga akmens masės dušo padėklui K-90, 90×90 cm, balta
56000,01 € Original price was: 56000,01 €.44,43 €Current price is: 44,43 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,18 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 900 × 30 cm |
| Kilmės šalies pav. | Latvija |
| Aukštis, mm | 30 |
| Plotis, mm | 900 |
| Gylis, mm | 900 |
| Tipas | Uždanga dušo padėklui |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Forma | Pusapvalis |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,18 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 900 × 30 cm |
| Kilmės šalies pav. | Latvija |
| Aukštis, mm | 30 |
| Plotis, mm | 900 |
| Gylis, mm | 900 |
| Tipas | Uždanga dušo padėklui |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Forma | Pusapvalis |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U3VIS-30041
Kategorijos: Dušo kabinos, Priedai dušo kabinoms, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
171,00 €- Montavimo tipas: Įleidžiamas
-
Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
42,40 €Original price was: 42,40 €.39,95 €Current price is: 39,95 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
101,10 €Original price was: 101,10 €.95,25 €Current price is: 95,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
681,30 €Original price was: 681,30 €.641,89 €Current price is: 641,89 €.

