Ventiliatoriaus variklis B-FN30C-ZL nuo GUD35T/A-T, GUD50T/A-T
Ventiliatoriaus variklis ZWS92-K(LW92KZL) nuo Gree lauko bl. Free-Match ir Amber 18K, 24K 15010400000102
Ventiliatoriaus variklis B-SWZ150A nuo GUD100W/NhA-X, GUD140W/NhA-X,GRS-CQ8.0Pd/NhH-E(O), GRS-CQ10Pd/NhH-E(O)
Ventiliatoriaus variklis B-FN30C-ZL nuo GUD35T/A-T, GUD50T/A-T
79,68 € Original price was: 79,68 €.79,02 €Current price is: 79,02 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 200 × 200 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 200 |
| Plotis, mm | 200 |
| Gylis, mm | 200 |
| Tipas | Ventiliatoriaus variklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1,2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 200 × 200 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 200 |
| Plotis, mm | 200 |
| Gylis, mm | 200 |
| Tipas | Ventiliatoriaus variklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: W8GRE-150104060012
Kategorijos: Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
Panašūs produktai
-
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
73,92 €Original price was: 73,92 €.73,31 €Current price is: 73,31 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
124479,96 €Original price was: 124479,96 €.123451,20 €Current price is: 123451,20 €. -
Komerciniai oro kondicionieriai, Kondicionavimo įranga, Oro kondicionieriai
748,25 €Original price was: 748,25 €.630,75 €Current price is: 630,75 €.- Efektyvumo klasė: -
-
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
137,77 €Original price was: 137,77 €.136,63 €Current price is: 136,63 €.

