Uždanga voniai Roth Activa Neo.
Vonios Activa Neo priekinė panelė 1600 mm, universali, balta (su montav. kompl. M9500)
272,99 €
Laisvai pastatoma vonia ALEGRIA SILK 1940x830x715, akmens masė, balta spalva
4040,99 €
Vonios Activa Neo priekinė panelė 1700 mm, universali, balta (su montav. kompl. M9500)
278,99 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 900 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 900 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Produkto kodas: U2ROL-9880001
Kategorijos: Kategorijos, Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
345,90 €Original price was: 345,90 €.274,43 €Current price is: 274,43 €.- Vandens tūris, ltr: 21,00
- Kuro rūšis: -
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
23,60 €Original price was: 23,60 €.18,72 €Current price is: 18,72 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
99,49 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
22,58 €Original price was: 22,58 €.17,91 €Current price is: 17,91 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6

