Papildoma informacija
| Svoris | 0,73 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 95 × 45 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 45 |
| Gylis, mm | 350 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
| Montavimo tipas | – |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Potinkinis dušo komplektas Cubeo su Tempesta 250 dušo galva, matinė juoda sp.
635,03 €
Eurosmart Cosmo potinkinis vonios/dušo snapas su perjungimu
134,82 €
322,24 €
| Svoris | 0,73 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 95 × 45 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 45 |
| Gylis, mm | 350 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
| Montavimo tipas | – |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,73 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 95 × 45 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 45 |
| Gylis, mm | 350 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
| Montavimo tipas | – |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
22,86 €