Papildoma informacija
| Svoris | 132 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1578 × 580 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 580 |
| Gylis, mm | 860 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia NOVA su sifonu, be persipylimo 1578x860, balta blizgi
2460,00 €
Akmens masės vonia BLU Ellisse 1670 balta spalva
2740,00 € Original price was: 2740,00 €.2581,49 €Current price is: 2581,49 €.
| Svoris | 132 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1578 × 580 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 580 |
| Gylis, mm | 860 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 132 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1578 × 580 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 580 |
| Gylis, mm | 860 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
55,53 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
99,49 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €