Papildoma informacija
| Svoris | 50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 860 × 75 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 75 |
| Gylis, mm | 1578 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia NOVA su sifonu, be persipylimo 1480x860, balta blizgi
2460,00 €
Akmens masės vonia BLU Nova 1580 su persipylimu balta spalva
2460,00 €
| Svoris | 50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 860 × 75 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 75 |
| Gylis, mm | 1578 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 860 × 75 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 75 |
| Gylis, mm | 1578 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
22,86 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
34,53 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
