Papildoma informacija
| Svoris | 0,462 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 83 × 60 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 60 |
| Gylis, mm | 132 |
| Tipas | potinkinė dalis |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Pisuaro nupylimo automatukas
Rankinis dušelis Tres, aukso spalva
104,06 € Original price was: 104,06 €.87,72 €Current price is: 87,72 €.
| Svoris | 0,462 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 83 × 60 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 60 |
| Gylis, mm | 132 |
| Tipas | potinkinė dalis |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,462 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 83 × 60 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 60 |
| Gylis, mm | 132 |
| Tipas | potinkinė dalis |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
69,84 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
