Papildoma informacija
| Svoris | 0,352 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Sifonas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
(*n.g.)Dugno vožtuvas praustuvui violetinis
Maišytuvo snapas vonios pripildymui
59,29 € Original price was: 59,29 €.49,98 €Current price is: 49,98 €.
| Svoris | 0,352 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Sifonas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,352 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Sifonas |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €