Papildoma informacija
| Svoris | 0,33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Dangteliai |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Dugno vožtuvas praustuvui raudonas
Dugno vožtuvas praustuvui chrom.
84835,52 € Original price was: 84835,52 €.71,51 €Current price is: 71,51 €.
| Svoris | 0,33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Dangteliai |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Dangteliai |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
99,49 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €