Stačiakampė akrilinė vonia su itin plonu kraštu, todėl idealiai tinka montuoti įleidžiant į grindis ar su baldine uždanga.
Sifonas, uždangos ir kojelės komplektuojamos atskirai.
Vonia Malibu Neo 1600x750 mm, balta
Šoninė panelė voniai Malibu Neo, 800x580 mm, balta (su montav. kompl. M9500)
Aklilinė vonia Kubic Neo Slim 1500×700 mm, balta
383,00 € Original price was: 383,00 €.341,85 €Current price is: 341,85 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 29,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1500 × 435 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 435 |
| Plotis, mm | 1500 |
| Gylis, mm | 700 |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 200,00 |
| Montavimo tipas | pastatoma, įleidžiama |
| Forma | Stačiakampė |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 29,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1500 × 435 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 435 |
| Plotis, mm | 1500 |
| Gylis, mm | 700 |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Vandens tūris, ltr | 200,00 |
| Montavimo tipas | pastatoma, įleidžiama |
| Forma | Stačiakampė |
Produkto kodas: U2ROL-9300SLM
Kategorijos: Akrilinės vonios, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
209,00 €Original price was: 209,00 €.196,91 €Current price is: 196,91 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
30,30 €Original price was: 30,30 €.27,04 €Current price is: 27,04 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
83,01 €Original price was: 83,01 €.78,20 €Current price is: 78,20 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
101,10 €Original price was: 101,10 €.95,25 €Current price is: 95,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas




